הערמונית (הפרוסטטה) בראייה טבעית מאת אלי טופר

אין צורך במאמר זה לחזור על ההסברים מיהי ומה היא בלוטת הערמונית.
התרופות הרגילות – מעבר לכך שיש להן תופעות לוואי, הן אינן מרפאות את הערמונית המוגדלת – הן נותנות טיפול סימפטומתי – משמע הרגעה זמנית או הקלה זמנית בירידה לשרותים בלילה (ו/או ביום), יש חשיבות גם לטיפול הסימפטומתי בתנאי שאחריו או איתו יבוא גם טיפול רציני לפתרון הבעיה. התרופה, שהשפעתה פגה עם הזמן ואז "צריכים" את ניתוח הבלוטה או אידוי הבלוטה – ולך תדע מה הן ההשלכות על חיי המין ומתן השתן.
בלוטת הערמונית - היא "המחסן" הגדול בגוף של האבץ ((Zinc ולכן אבץ הוא מרכיב חשוב (!) בטיפול והוא גם מרכיב בנוזלי-המין ולכן יש לצרוך מזונות (אורגניים) העשירים באבץ כגון זרעי-דלעת (לא-קלויים) העשירים בחומצות שומן בלתי רוויות החיוניות לערמונית (בעת הקלייה/החימום נהרסות חומצות השומן), ולקחת אבץ (תוסף-מזון טבעי) לפחות של 22 מ"ג X 2 ביום. גם שקדים, שעועית, גרעיני חמניות (לא קלויים), טחינה, שבולת שועל, ביצים, צדפות ועוד... יש צורך במיצי ירקות כגון מיץ גזר עם מיץ תרד ועוד... ה"פולן" – אבקת פרחים מסייעת להקלה על הערמונית וניתן לקבלה (בחנות הטבע) גם בכמוסות והשפעתה בעיקר על הדלקתיות ועל עודפי הטסטוסטרון – כשבנושא חשוב זה רצוי הצמח "דקל ננסי" שניתן לקבלו בכמוסות או בתמצית (טינקטורה) כשלרוב התמצית מעורבת עם צמחי מרפא נוספים התומכים בערמונית...
על מנת לעזור כדי שלערמונית לא יפלשו מיקרו-אורגניזמים זרים (חיידקים וכדומה) רצוי לקחת גם כמוסות "פרוביוטיקה" (לא חלבית), ומיץ חמוציות טהור או כמוסות של "חמוציות" כדי למנוע את הדבקויות החיידקים לקירות מערכת השתן והמין (בדומה למה שקורה ב"דלקת דרכי השתן". ויטמין E – הוא גורם חשוב לערמונית ורצוי לקבל E טבעי. וזה גורר אותנו לשטח התזונה – שלא לצרוך מוצרי קמח-לבן ואורז-לבן, שסוחפים את הויטמינים (בעיקר B). בתזונה יש לכלול ירקות ירוקים, ירקות כתומים, פטרוזיליה, עגבניות בשלות (או מחוממות) עבור ה-ליקופן (שקיים גם בכמוסות), בטטות ואפרסקים, מוצרי סויה, ארטישוק, אספרגוס, דגי מים קרים כגון ה"סלמון" שיספק לנו גם אומגה-3. וחשיבות גדולה יש ל-ויטמין C, ו-סויה. חשוב ביותר הוא הטיפול ב"הומיאופתיה מודרנית" התורמת רבות (!) לטיפול ממשי בפרוסטטה המוגדלת (ו/או המודלקת) ולחיסול הבעיה ! ההומיאופתיה אינה דת ואינה צריכה אמונה, הומיאופתיה (מודרנית) אינה פלצבו ו-היא עובדת !