ד"ר אלי טופר PH.D.  לתזונה לנטורופתיה והומיאופתיה מאז 1986 מטעם Donsbach University, California, USA
וד"ר (.N.D) מאז 1989 לנטורופתיה והומיאופתיה
מטעם Brantridge Forest School – Sussex, England

במשך השנים נוספו תארים נוספים בהומיאופתיה מתקדמת/מודרנית (הומוטוקסיקולוגיה) אקופונקטורה (דיקור סיני), דיקור האוזן (אוריקולותרפיה), וב- IPEC – שיטת סילוק אלרגיות ורגישויות (פיזיות ונפשיות) – כאשר שיטה זו משולבת בטיפול עם הומיאופתיה ונטורופתיה (תזונה ותוספי מזון) להבטחת הצלחת הטיפול.

במשך השנים כתבתי שני ספרים : הראשון "אסטמה וגמרנו..." התבסס על עבודות הדוקטורט – ספר חובה לכל סובל מאסטמה או מבעיות נשימתיות, למטפלים ולמרפאים.
הספר השני "ויטמינים ומינרלים לבריאות טובה" עוסק בכל ויטמין ובכל מינרל החשובים לשמירה על בריאות תקינה וללא מחסורים, ספר המיועד הן לבעלי מקצוע (רופאים, נטורופתים וכד') והן לקהל הרחב הצמא לדעת.

אני מקבל את קהל לקוחותי בקליניקה ברחוב הרברט סמואל 20 פתח תקווה ובה מטפל בכל הקשור לבעיות הבריאות השונות בעזרת שיטות האבחון המגוונות, כגון: ארידיולוגיה (גלגל העין), לשון וציפורניים, אך שיטת האבחון הייחודית היא באמצעות מיכשור Scope – הקשור למחשב ובאמצעות "איבחון שיער" שיטה שבה אני לוקח שיער ובודק במיכשור מיוחד את הרגישויות והאלרגיות (האישיות) של המטופל/ת, את החוסרים בויטמינים, בחומצות-האמינו (החלבונים), בחומצות השומן ובמינרלים ואת הרעילויות/העודפים ביסודות שונים. במסגרת בדיקה זו אני מתאים את ההמלצות והטיפולים בצמחי-מרפא, בהומיאופתיה ובתוספים המתאימים אישית למטופל/ת.

הלימודים וההוראה לא פסקו במשך השנים, אני ממשיך ומשתלם (בעיקר בחו"ל) וממשיך ומלמד את מקצועות הריפוי הטבעי (התזונה והנטורופתיה) ואת ההומיאופתיה לסוגיה במכללות לרפואה- משלימה ואלטרנטיבית. במקביל מעביר הרצאות לכל מי שמעוניין לשמוע ולהוסיף דעת בכל הנושאים הבריאותיים – מכיוונה המרתק והחשוב של הרפואה האלטרנטיבית/המשלימה.
אודותאודות